Pomagamy, uczymy, informujemy.

Od 2015 roku zajmujemy się cyberprzemocą i infoholizmem

Gdyńskie szkoły

Gdyńskie szkoły

W ramach projektu jesteśmy w każdej gdyńskiej szkole podstawowej. Jeżeli wydarzyło się coś istotnego – dam nam znać, szybko zmienimy harmonogram pracy i pomożemy!

Warsztaty z uczniami

Pracujemy ze wszystkimi klasami V i VII – gdy jest potrzeba, obejmujemy opieką inne zespoły. Spotykamy się z rodzicami, seniorami, Radami Pedagogicznymi czy grupami wskazanymi przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Warsztaty z uczniami

Warsztaty w czasie COVID

Nawet, gdy trwało zamknięcie placówek edukacyjnych – prowadziliśmy konsultacje i warsztaty online, a także byliśmy dostępni na indywidualne porady – zarówno dla wychowawców, jak i zagubionych w sieci.

Zobacz efekty naszej pracy - sprawdź audyt programu

Ewaluacja Gminnego Programu Przeciwdziałania Cyberprzemocy i Infoholizmowi na lata 2018 – 2020 została wykonana przez Fundację IDEA Rozwoju na zlecenie Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdyni. 

W rozdziale pierwszym będą Państwo mogli zapoznać się z metodologią oraz przebiegiem badania. W rozdziale drugim przedstawimy na ile działania realizowane w ramach Programu były adekwatne do potrzeb mieszkańców, w jaki sposób identyfikowano te potrzeby oraz jak dopasowano narzędzia służące rozwiązywaniu zidentyfikowanych problemów. Przyjrzymy się również poszczególnym działaniom w Programie oraz ich skuteczności. Sprawdzimy jak wyglądała promocja oraz jaki wpływ na GPPCiI miała pandemia COVID 19. W rozdziale trzecim znajdą Państwo wnioski i rekomendacje z badania przedstawione w prostej syntetycznej formie. 

Pobierz
Zobacz efekty naszej pracy - sprawdź audyt programu

Chcesz zobaczyć dokument strategiczny? Zobacz uchwałę Rady Miasta!